⚡ Využijte dodatečné slevy na vybrané značky a ušetřete ⚡

Triguard

TRIGUARD® SOFTSHELL

Spojení tradiční Triquard® membrány s vnějším lehkým PAD materiálem a vnitřní microfleecovou termovrstvou. Triguard® SoftShell je větruvzdorný, vysoce vodoodpudivý, vyniká vysokou odolností proti oděru a je elastický, čímž umožňuje optimální volnost pohybu. Zajišťuje maximální pohodlí v chladném a větrném počasí. Udržuje teplo dvakrát lépe než klasický fleece. Oděvy z něj jsou vhodné pro veškeré outdoorové a sportovní aktivity střední a vyšší intenzity.

TRIGUARD® WINDSHIELD

Třívrstvý membránový materiál. Vnější vrstvu tvoří lehká elastická PES pletenina, střední vrstvu Triquard® PU membrána a spodní vrstvu jemná PES pletenina. Materiál vyniká pružností, větruvzdorností, voděodolností a zároveň vysokou prodyšností.
Oděvy z něj jsou vhodné pro veškeré outdoorové a sportovní aktivity nižší a střední intenzity.

TRIGUARD® COATING 3000/3000

PU zátěr aplikovaný na rub materiálu svrchní látky. Tato úprava zvyšuje pevnost a odolnost tkaniny proti oděru a namáhání při užívání.
Materiál poskytuje ochranu proti větru a vodě a zároveň dostatečnou prodyšnost. Oděvy z něj jsou vhodné pro veškeré outdoorové aktivity nižší a střední intenzity a pobyt v přírodě, stejně jako pro běžné denní nošení.

TRIGUARD® COATING 2000/2000

Provedení předchozího materiálu s nižšími parametry nepromokavosti a prodyšnosti.

TRIGUARD® BI-STRETCH

Elastický, vysoce prodyšný, větruodolný a vodoodpudivý materiál. Nová generace technického outdoorového oblečení do každého počasí se zvýšenou prodyšností, odolností proti oděru a elasticitou. Větruodolnost je dimenzována na 75 %, zbylých 25 % může v materiálu cirkulovat, čímž je podporován odvod vlhkosti. Oděvy z něj jsou vhodné pro veškeré outdoorové a sportovní aktivity vyšší a vysoké intenzity.