⚡ Využijte dodatečné slevy na vybrané značky a ušetřete ⚡

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů, Mimosoudní vyrovnání

Vyplněním formuláře prostřednictvím těchto webových stránek poskytujete své osobní údaje dle ustanovení §4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Společnost La Rambla s.r.o. si uvědomuje důvěrnost osobních údajů a respektuje právo na soukromí.

Veškeré osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím internetových stránek OutdoorMarket, jakožto i ostatní osobní údaje získané registrací informačního zpravodaje, seminářů či nejrůznějších dotazníků a anket, považujeme za vysoce důvěrné a zpracováváme je pouze k vlastním marketingovým účelům a ke zlepšení našich služeb, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu registrované osoby.

Osoby poskytující své osobní údaje berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoli písemně odvolat (obchod@outdoormarket.cz) a společnost La Rambla s.r.oúdaje zlikviduje. Společnost La Rambla s.r.o. se zavazuje, že osobní údaje nebudou bez souhlasu dané osoby poskytnuty další osobě či společnosti.

Upozornění spotřebitele o možnostech mimosoudního vyrovnání
 
V souladu s ust. § 14 a násl. zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, upozorňujeme, že spotřebitel je oprávněn se v rámci mimosoudního řešení spotřebitelských sporů oprávněn obrátit na příslušný subjekt určený pro mimosoudní řešení sporů. 
 
Obecným subjektem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je: 
 
Česká obchodní inspekce
Štěpánská 567/15
120 00 Praha 2
 
Specializované orgány, na které je možné se také obracet (řeší spory spotřebitelů mimosoudní cestou, v níže uvedených oblastech):
 
Finanční trh:
 
Finanční arbitr 
Legerova 1581/69
110 00 Praha 1
 
Pro telekomunikace:
 
Český telekomunikační úřad
Sokolovská 219
190 00 Praha 9