Nakupujte bezpečně: zboží nám můžete vrátit až do 15.ledna 2021.

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů, Mimosoudní vyrovnání

Vyplněním formuláře prostřednictvím těchto webových stránek poskytujete své osobní údaje dle ustanovení §4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Společnost La Rambla s.r.o. si uvědomuje důvěrnost osobních údajů a respektuje právo na soukromí.

Veškeré osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím internetových stránek OutdoorMarket, jakožto i ostatní osobní údaje získané registrací informačního zpravodaje, seminářů či nejrůznějších dotazníků a anket, považujeme za vysoce důvěrné a zpracováváme je pouze k vlastním marketingovým účelům a ke zlepšení našich služeb, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu registrované osoby.

Osoby poskytující své osobní údaje berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoli písemně odvolat (obchod@outdoormarket.cz) a společnost La Rambla s.r.oúdaje zlikviduje. Společnost La Rambla s.r.o. se zavazuje, že osobní údaje nebudou bez souhlasu dané osoby poskytnuty další osobě či společnosti.

Upozornění spotřebitele o možnostech mimosoudního vyrovnání
 
V souladu s ust. § 14 a násl. zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, upozorňujeme, že spotřebitel je oprávněn se v rámci mimosoudního řešení spotřebitelských sporů oprávněn obrátit na příslušný subjekt určený pro mimosoudní řešení sporů. 
 
Obecným subjektem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je: 
 
Česká obchodní inspekce
Štěpánská 567/15
120 00 Praha 2
 
Specializované orgány, na které je možné se také obracet (řeší spory spotřebitelů mimosoudní cestou, v níže uvedených oblastech):
 
Finanční trh:
 
Finanční arbitr 
Legerova 1581/69
110 00 Praha 1
 
Pro telekomunikace:
 
Český telekomunikační úřad
Sokolovská 219
190 00 Praha 9
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.