HUSKY DAYS s až -50% rozdílem od doporučených cen. Platí pouze do 6.5.

Smartwool

smartwool-pp-banner-head

 

Příběh značky Smartwool začal na drsném lyžařském svahu v Coloradu, kde dva lyžařští instruktoři, kterým záleželo na uchování nohou a těla v teple a v suchu, nebyli spokojeni s vlastnostmi tehdejších sportovních ponožek a rozhodli se pro výrobu ponožek z vlny.

 

smartwool-banner-merino-1200

 

Merino vlna

Po několikaletém výzkumu objevili vlnu Merino, která je měkká, příjemná, neškrábe a nesráží se. Pouze jeden pár ponožek z Merina stačil k tomu, aby zpochybnil dosavadní myšlení a navždy změnil způsob, jakým outdooroví nadšenci vnímali své nohy.

Tento materiál dokáže odvádět vlhkost, má antibakteriální vlastnosti a redukuje zápach. Vyniká jemností a výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

 

 

Sortiment

V sortimentu kromě ponožek naleznete funkční spodní prádlo, sportovní i volno časové oblečení a doplňky z té nejkvalitnější merino vlny z Nového Zélandu a Uruguaye. Během dvaceti let, co Smartwool působí na trhu, si stačil získat miliony spokojených uživatelů.

Sortiment výrobků Smartwool je vhodný pro různé aktivity, jako je turistika, běh, lyžování nebo jen pro každodenní nošení. Všechny produkty jsou navržen taky, aby vám poskytovaly maximální komfort a výkon v jakémkoli počasí.

 

smartwool-banner-sortiment-1200

smartwool-banner-udrzitelnost-1200

 

Udržitelnost

Smartwool si zakládá na transparentním a udržitelném přístupu, proto neustále pracuje na snižování negativních dopadů svého fungování na životní prostředí, produkty navrhuje se snahou o minimální odpad a umožňuje recyklaci starých ponožek a jejich následné využití pro výrobu nových produktů.

Smartwool je také držitelem certifikátu Responsible Wool Standard (RWS), který zajišťuje, že ovce jsou chovány humánně a že jejich vlna je zpracovávána ekologicky.

 

 

 


271 položek celkem
smartwool w merino sport 8 short dark mahogany 01
–44 %
+ další
840951/S_STORE
smartwool active fleece glove black
Novinka
–30 %
+ další
10036751SMW01L_STORE
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 7 - 271 položek celkem