Trimm BALANCE lemon / lagoon spycí pytel
Související produkty
MM
–30 %
Trimm Liner Mummy - P
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
308 Kč
–23 %
Husky Karimatka Foal 1,2 cm tm.zelená
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
345 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Pohodlný a lehký spací pytel typu mumie, navržený pro celoroční použití. Díky kvalitní výplni Thermolite Quallo 7 a dvouvrstvé konstrukci poskytuje výbornou tepelnou izolaci při nízké hmotnosti. Je ideální pro všechny, kdo hledají spolehlivý spacák na vícedenní túry, kempování i náročnější podmínky.
- zip s oboustranným jezdcem a ochrannou légou zipstop proti zadrhávání
- zateplovací léga
- tvarovaná ergonomická část u nohou
- funkčně tvarovaná kapuce
- možnost sepnutí dvou spacáků
- kompresní balení
- vnitřní kapsa na cennosti
- antialergenní
- pratelný
- certifikace EN 13537
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zimní spacáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Určení: | unisex |
| Barva: | žlutá |
| Délka [cm]: | 210 |
| Délka po sbalení [cm]: | 41 |
| Šířka po sbalení [cm]: | 27 |
| Do výšky postavy [cm]: | 195 |
| Hmotnost [g]: | 1550 |
| ? Hmotnost [kg]: | 1.55 |
| Materiál vnější: | nylon DWR (water resistant) |
| Materiál vnitřní: | 100% nylon soft |
| Materiál výplně: | 300 g/m2 (2x150 g/m2), Thermolite Quallo |
| Možnost spojení: | ano |
| Norma: | EN 13537 |
| Obal: | ano |
| Rostoucí: | ne |
| Střih: | mumiový |
| Šířka [cm]: | 85 |
| Teplotní extrém [°C]: | -25 |
| Teplotní komfort [°C]: | -2 |
| Teplotní limit [°C]: | -8 |
| Výplň: | syntetika |
| Zip: | pravý / levý |
Hodnocení produktu
4,7
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
23 hodnocení
5
18x
4
3x
3
2x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
5
ZP
Zdenka Přikrylová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.5.2023
Spacák vypadá výborně, bude to dárek a doufám, že obdarovaný bude spokojen.
5
A
Anonym
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2022
Spacák připraven jako dárek
5
L
Ladislav
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.8.2022
Řekl bych, že pecka! Dobrá cena, pěkné a kvalitní zpracování. Dost lidi řeší rozměry po sbalení, já jej sbalil do rozměrů 27x22 cm což nevidím jako problém. Neříkám, mohl by po rozbalení mít na rozměry o cca. 5-10cm na nohy a v ramenou na šíři více, ale na druhou stranu pro plnoštíhlého vystačí, tlustý musí zhubnout :). Za mě spokojen!
5
Zákazník
vyzkouším později
5
Využila som ho aj v mínuse s pridaným oblečením a bolo mi akurát. Takže pomer cena/výkon je super.
4
JN
Jan Neřold
Hodnocení produktu je 4 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2020
Trochu objemnější ve sbaleném stavu, jinak fajn
5
DF
Dušan Fiala
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2020
+ poměr cena/kvalita
5
ZP
Zdeněk Prokop
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2020
Super
5
Zákazník
+ Kvalita za dobrou cenu.
4
Zákazník
+ Měřím 193 a vejdu se akorát
+ Testováno při 3° u potoka, ideální teplo, žádná vlhkost
+ Slušná hmotnost
- Trochu hůř se zapíná ze vnitř, nějaké extra obšití zipu by se hodilo
Za ty peníze top.
3
Zákazník
+ uzky pro ženu
- uzky pro muže
pro me jako pro ženu dobré, ale kupovali jsme dva a manžel se do nej rameny skoro nevešel. I ja citim že je to nejužši spacak ktery jsem mela, tak zase fajn že by teplo neutikalo, ale manžel se v něm neotočí. Jinak neni ani nejak lehky ani maly, vracim.
3
Zákazník
+ maskovací
+ výborné "nafukovací" rouno
+ výborný antistatický materiál vně i vevnitř (rychle rozptylující vlhkost)
+ kvalita/cenu
- spacák (195L) je velmi uzký i pro bezramenaté nudle a uzavřít jej v motorkářské bundě nelze
- blbě se zapíná (dostává se do něj látka) a zip nebudí důvěru robustnosti
uvnitř spacáku je krční tepelný lem; váha i s obalem 1767g; spacák se středem -8C je zimní (nevhodný do léta), avšak v rozevřeném stavu jako přikrývka lze v něm spát v tričku bez pocení i při 18°C (což vyžaduje prostředí nahoře/dole bez deště/rosy/půdní vlhkosti);
4
Zákazník
+ Teplý, při 15 stupních mi je v něm teplo.
+ Příjemný na dotek
- Trošku větší rozměr po sbalení
Doposud jsem měla starý spacák, ve kterém mi byla vždy zima, takže jsem už nevěřila, že existuje spacák, ve kterém by mi bylo dokonce teplo. Ale v tomto spacáku při teplotách cca 15 stupnů opravdu teplo je a člověk může spát v jedné vrstvě oblečení. Úměrně tomu a úměrně cene je po složení trošku větší, ale za mě jej mohu doporučit.
5
S
Sabina
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2019
Zatim jsem nevyzkousela, spacaky jsem koupila hned 3 i pro sve deti. Na dotek jsou veeeelmi prijemny!! Uz se tesime az vyrazime.
S vyberem barvy nemuzete slapnout vedle, VSECHNY barvy jsou moc krasny, mame cervenej, modrej a lemon-fakt čučavej :-)
Teplota vs cena jedna z nejlepsich na trhu!
5
EN
Eliška Novotná
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.5.2019
Zatím nevyzkoušeno, ale vypadá parádně. :)
5
AN
Alena Nováková
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.5.2019
Supr :)
5
JB
Jakub Bednář
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.1.2019
Spacák otestován v horách při cca -3°C v mikině a dlouhých termospodkách a teplo celou noc až do rána, okolo 0°C bych neměl strach spád jen v šortkách a triku. Na mou postavu 200cm je délka tak tak (spacák má cca těch 215cm). Váha taky ok, snad jen krapet větší objem po sbalení, ale za ty peníze se to dá určitě přežít. Po delším vybírání jsem usoudil že v téhle cenové kategorii jen těžko hledá konkurenci, pokud jde o spacáky s komfotkem okolo oněch 3°C pod nulou.
5
JB
Jana Burová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.1.2019
vzhledem k ceně dobré tepelné vlastnosti
5
DŠ
Dominika Šmídovcová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2018
Splnil moje očekávání.
5
S
Studenr
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.8.2017
Spacák jsem si vybrala pro jeho nízkou hmotnost a teplotní limity, na tuřu s krosnou je poměrně skladný, hmotnost přiměřená k cenové, osobně jsem zmrzlík a i při 10°C jsem spala ve spacáku jen v triku a ještě mi bylo vedro. Mohl by být širší v nohách ale to je už detail. je měkky a pohodlný a líbí se mi skrytá kapsička.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
