⚡ Využijte dodatečné slevy na vybrané značky a ušetřete ⚡

Climatic

Velice kvalitní membrána, popř. zátěr např. pro bundy, kalhoty a rukavice

Varianty:

 

Climatic Element Strech

Hydrofilní (neporézní) polyuretanová membrána s vysokými parametry prodyšnosti a voděodolnosti. Kombinovaná s vrchním materiálem s mechanickou strečovostí dosahuje výborné elasticity výsledného materiálu. Výrobky z této membrány jsou nepromokavé, mimořádně prodyšné, větruvzdorné, trvanlivé a odolné. Tyto vlastnosti si zachovávají i při nízkých teplotách. Jsou vhodné zejména pro lyžování a zimní sporty.

Vodonepropustnost : 17 000 mm H2O, prodyšnost : 15 000 g/m2/24hod

 

Climatic Element+

Polyuretanová membrána Climatic® Element+ je vodonepropustná, větruvzdorná a má výbornou hodnotu prodyšnosti. Funkční vlastnosti oblečení s membránou Climatic® Element oceníte zejména při lyžování, trekkingu i expediční činnosti.

Vodonepropustnost 15 000 mm H2O, prodyšnost 12 000 g/m2/24 hod, Ret < 12

Climatic Element Lite

Vodonepropustnost 15 000 mm H2O, prodyšnost 15 000 g/m2/24 hod

Climatic Element+ 2L

Označení používané pro výrobky vyrobené z dvouvrstvého materiálu s membránou Climatic Element+. Membrána je laminována přímo na vrchní látku a ze spodu je krytá volnou podšívkou. Tyto výrobky jsou vhodné pro pohybové aktivity v náročných podmínkách, např. lyžování, trekking.

Vodonepropustnost 15 000 mm H2O, prodyšnost 12 000 g/m2/24 hod, Ret < 12

 

Climatic Element+ 2,5 L

Dvouapůlvrstvý laminát, kde je membrána laminována přímo na vrchní látku a ze spodu je zpevněna krycí vrstvou – nikoliv podšívkou. Tyto výrobky jsou velmi měkké, prodyšné, extrémně lehké a snadno sbalitelné. Výrobky z 2,5 vrstvého laminátu jsou ideální jako převlečné oblečení do každého ročního období a pro všechny druhy outdoorových aktivit.

Vodonepropustnost 15 000 mm H2O, prodyšnost 12 000 g/m2/24 hod., Ret < 12

Climatic Element+ SoftShell

SOFT SHELL Climatic Element+ je membránový softshell vybavený polyurethanovou membránou Climatic Element+, která se vyznačuje vysokou hodnotou prodyšnosti a větruodolnosti.

Climatic Extreme

Neporézní hydrofilní polyuretanová membrána, která se laminuje na široký rozsah svrchních látek. Membrána Climatic® Extreme je vhodná k výrobě oděvů pro různé činnosti a použití v náročných podmínkách - pro horolezectví, expediční činnost, lyžováni, trekking a další aktivity.

Vodonepropustnost 25 000 mm H2O, prodyšnost 25 000 g/m2/24 hod, Ret < 6

Climatic Extreme 2L

Označení používané pro výrobky vyrobené z dvouvrstvého materiálu s membránou Climatic ® Extreme. Membrána je laminována přímo na vrchní látku a ze spodu je krytá volnou podšívkou. Tyto výrobky jsou vhodné pro pohybové aktivity v náročných podmínkách, např. vysokohorská turistika a lyžování.

Vodonepropustnost: 25000mm H2O, Prodyšnost: 25000g/m2/24hod, Ret < 6

Climatic Extreme 3L

Výrobky s použitými třívrstvými materiály jsou opatřené membránou Climatic® Extreme, která je nalaminovaná mezi vnitřní podšívku a vnější materiál. Oblečení z tohoto třívrstvého materiálu je vhodné pro vysoké zatížení, a to jak pro horolezectví, skialpinismus, expediční činnost, trekking, tak i pro ostatní outdoorové aktivity.

Vodonepropustnost: 25000mm H2O, Prodyšnost: 25000g/m2/24hod, Ret: < 6

Climatic Extreme Lite

Hydrofilní (neporézní) polyuretanová membrána s vysokýmy parametry prodyšnosti a voděodolnosti. Kombinovaná s velmi lehkým vrchním materiálem příjemným na omak zaručuje výbornou ochranu i v extrémních klimatických podmínkách. Výrobky s touto membránou jsou vhodné i pro nejnáročnější outdoorové aktivity jako je horolezectví nebo skialpinismus.

Vodonepropustnost: 20 000mm H2O, Prodyšnost: 20 000g/m2/24h

Climatic Extreme SoftShell

SOFT SHELL Climatic EXTREME je membránový softshell vybavený neporézní hydrofilní membránou Climatic EXTREME. Výsledný materiál se vyznačuje výbornou prodyšností, nepromokavostí a větruodolností, při zachování všech charakteristických rysů softshell materiálů pružnosti a měkkosti.

Climatic Coating

Sofistikovaný zátěr vyráběný pokročilou technologií s definovanými hodnotami nepromokavosti i prodyšnosti. Oblečení opatřené zátěrem Climatic® Coating má ideální vlastnosti pro převážnou vetšinu outdoorových aktivit.

Vodonepropustnost 6 000 mm H2O, prodyšnost 6 000 g/m2/ 24 hod, Ret < 20.

Climatic DXC

Je velmi odolný sofistikovaný polyuretanový zátěr, který díky své konstrukci nevyžaduje použití klasické podšívky. Oblečení používající tuto technologii je velmi skladné a lehčí než oblečení s třívrstvými materiály Climatic. Uchovává si vysoké hodnoty prodyšnosti a ochrany proti nepříznivým vlivům počasí, a proto je ideální pro horolezectví, trekking a ostatní outdoorové aktivity.

Vodonepropustnost 10 000 mm H2O, prodyšnost 15 000 g/m2/ 24 hod, Ret < 12.

Climatic Wind Protection

Produkty s označením WIND PROTECTION CLIMATIC jsou opatřené kvalitní větruvzdornou membránou, zajišťující vysoký uživatelský komfort při zhoršených povětrnostních podmínkách. WIND PROTECTION CLIMATIC je moderní technologie spočívající v laminaci funkční značkové membrány mezi svrchní a spodní vrstvu použitých technických materiálů. Produkty z materiálů opatřených touto membránou jsou větruvzdorné při zachování vysokého stupně prodyšnosti.