Climatic

Velice kvalitní membrána, popř. zátěr např. pro bundy, kalhoty a rukavice

Varianty:

 

Climatic Element Strech

Hydrofilní (neporézní) polyuretanová membrána s vysokými parametry prodyšnosti a voděodolnosti. Kombinovaná s vrchním materiálem s mechanickou strečovostí dosahuje výborné elasticity výsledného materiálu. Výrobky z této membrány jsou nepromokavé, mimořádně prodyšné, větruvzdorné, trvanlivé a odolné. Tyto vlastnosti si zachovávají i při nízkých teplotách. Jsou vhodné zejména pro lyžování a zimní sporty.

Vodonepropustnost : 17 000 mm H2O, prodyšnost : 15 000 g/m2/24hod

 

Climatic Element+

Polyuretanová membrána Climatic® Element+ je vodonepropustná, větruvzdorná a má výbornou hodnotu prodyšnosti. Funkční vlastnosti oblečení s membránou Climatic® Element oceníte zejména při lyžování, trekkingu i expediční činnosti.

Vodonepropustnost 15 000 mm H2O, prodyšnost 12 000 g/m2/24 hod, Ret < 12

Climatic Element Lite

Vodonepropustnost 15 000 mm H2O, prodyšnost 15 000 g/m2/24 hod

Climatic Element+ 2L

Označení používané pro výrobky vyrobené z dvouvrstvého materiálu s membránou Climatic Element+. Membrána je laminována přímo na vrchní látku a ze spodu je krytá volnou podšívkou. Tyto výrobky jsou vhodné pro pohybové aktivity v náročných podmínkách, např. lyžování, trekking.

Vodonepropustnost 15 000 mm H2O, prodyšnost 12 000 g/m2/24 hod, Ret < 12

 

Climatic Element+ 2,5 L

Dvouapůlvrstvý laminát, kde je membrána laminována přímo na vrchní látku a ze spodu je zpevněna krycí vrstvou – nikoliv podšívkou. Tyto výrobky jsou velmi měkké, prodyšné, extrémně lehké a snadno sbalitelné. Výrobky z 2,5 vrstvého laminátu jsou ideální jako převlečné oblečení do každého ročního období a pro všechny druhy outdoorových aktivit.

Vodonepropustnost 15 000 mm H2O, prodyšnost 12 000 g/m2/24 hod., Ret < 12

Climatic Element+ SoftShell

SOFT SHELL Climatic Element+ je membránový softshell vybavený polyurethanovou membránou Climatic Element+, která se vyznačuje vysokou hodnotou prodyšnosti a větruodolnosti.

Climatic Extreme

Neporézní hydrofilní polyuretanová membrána, která se laminuje na široký rozsah svrchních látek. Membrána Climatic® Extreme je vhodná k výrobě oděvů pro různé činnosti a použití v náročných podmínkách - pro horolezectví, expediční činnost, lyžováni, trekking a další aktivity.

Vodonepropustnost 25 000 mm H2O, prodyšnost 25 000 g/m2/24 hod, Ret < 6

Climatic Extreme 2L

Označení používané pro výrobky vyrobené z dvouvrstvého materiálu s membránou Climatic ® Extreme. Membrána je laminována přímo na vrchní látku a ze spodu je krytá volnou podšívkou. Tyto výrobky jsou vhodné pro pohybové aktivity v náročných podmínkách, např. vysokohorská turistika a lyžování.

Vodonepropustnost: 25000mm H2O, Prodyšnost: 25000g/m2/24hod, Ret < 6

Climatic Extreme 3L

Výrobky s použitými třívrstvými materiály jsou opatřené membránou Climatic® Extreme, která je nalaminovaná mezi vnitřní podšívku a vnější materiál. Oblečení z tohoto třívrstvého materiálu je vhodné pro vysoké zatížení, a to jak pro horolezectví, skialpinismus, expediční činnost, trekking, tak i pro ostatní outdoorové aktivity.

Vodonepropustnost: 25000mm H2O, Prodyšnost: 25000g/m2/24hod, Ret: < 6

Climatic Extreme Lite

Hydrofilní (neporézní) polyuretanová membrána s vysokýmy parametry prodyšnosti a voděodolnosti. Kombinovaná s velmi lehkým vrchním materiálem příjemným na omak zaručuje výbornou ochranu i v extrémních klimatických podmínkách. Výrobky s touto membránou jsou vhodné i pro nejnáročnější outdoorové aktivity jako je horolezectví nebo skialpinismus.

Vodonepropustnost: 20 000mm H2O, Prodyšnost: 20 000g/m2/24h

Climatic Extreme SoftShell

SOFT SHELL Climatic EXTREME je membránový softshell vybavený neporézní hydrofilní membránou Climatic EXTREME. Výsledný materiál se vyznačuje výbornou prodyšností, nepromokavostí a větruodolností, při zachování všech charakteristických rysů softshell materiálů pružnosti a měkkosti.

Climatic Coating

Sofistikovaný zátěr vyráběný pokročilou technologií s definovanými hodnotami nepromokavosti i prodyšnosti. Oblečení opatřené zátěrem Climatic® Coating má ideální vlastnosti pro převážnou vetšinu outdoorových aktivit.

Vodonepropustnost 6 000 mm H2O, prodyšnost 6 000 g/m2/ 24 hod, Ret < 20.

Climatic DXC

Je velmi odolný sofistikovaný polyuretanový zátěr, který díky své konstrukci nevyžaduje použití klasické podšívky. Oblečení používající tuto technologii je velmi skladné a lehčí než oblečení s třívrstvými materiály Climatic. Uchovává si vysoké hodnoty prodyšnosti a ochrany proti nepříznivým vlivům počasí, a proto je ideální pro horolezectví, trekking a ostatní outdoorové aktivity.

Vodonepropustnost 10 000 mm H2O, prodyšnost 15 000 g/m2/ 24 hod, Ret < 12.

Climatic Wind Protection

Produkty s označením WIND PROTECTION CLIMATIC jsou opatřené kvalitní větruvzdornou membránou, zajišťující vysoký uživatelský komfort při zhoršených povětrnostních podmínkách. WIND PROTECTION CLIMATIC je moderní technologie spočívající v laminaci funkční značkové membrány mezi svrchní a spodní vrstvu použitých technických materiálů. Produkty z materiálů opatřených touto membránou jsou větruvzdorné při zachování vysokého stupně prodyšnosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení