Trimm Solo
Související produkty
Detailní popis produktu
Pro samotářské toulky nebo pro ty, kteří upřednostňují soukromí před společným kempováním s kamarády ve velkém stanu, je tu stan Solo od značky Trimm.
Konstrukce: durawrap 6,3 mm
Vnější stan: 100 % polyester, 4000 mm H2O
Vnitřní stan: permeable WR 100 % PES
Podlaha: 100 % nylon PU10000mm H2O
Barva: béžová (sand)
Počet osob: 1
Rozměr: 244 x 91 / 81 cm
Sbalený rozměr: 13 x 13 x 43 cm
Hmotnost: 1,7 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé stany pro 1 až 2 osoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595225509312 |
| Barva: | písková |
| Délka [cm]: | 244 |
| Délka po sbalení [cm]: | 43 |
| Šířka po sbalení [cm]: | 13 |
| ? Hmotnost [kg]: | 1.8 |
| Konstrukce: | Durawrap 6,3 mm |
| Počet ložnic: | 1 |
| Počet osob: | 1 |
| Počet osob MAX: | 1 |
| Počet prutů: | . |
| Počet ventilačních otvorů: | . |
| Počet vstupů: | 1 |
| Podlážka: | 100 % nylon PU10000mm H2O |
| Šířka [cm]: | 91 |
| Typ konstrukce: | . |
| Vnější stan: | 100 % polyester, 4000 mm H2O |
| Vnitřní stan: | permeable WR 100% polyester |
| Voděodolnost [mm H₂O]: | 4000 |
| Vodní sloupec podlážka [mm]: | 10000 |
| Vodní sloupec vnější stan [mm]: | 4000 |
| Výška [cm]: | 81 |
Prezentace
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
