Husky Expediční stan pro dvě osoby Falcon 2 orange stan
Související produkty
Detailní popis produktu
Stan Falcon z řady Extreme je skvělou volbou pro výpravu ve dvou. Nejvíc ho oceníš při outdoor aktivitách jako je horolezectví, skialpinismus či cykloturistika. Tenhle dvouplášťový samonosný model s vnější konstrukcí je pro svou nízkou hmotnost vhodný i na delší cesty.
- velmi snadná a rychlá manipulace také v náročných podmínkách (silný déšť, prudký vítr)
- komfortní vnitřní prostor se dvěma vchody pro dvě osoby a jejich zavazadla
- stabilitu v nepříznivém počasí zajistí lehká a pevná duralová konstrukce s odlehčenými kolíky k ukotvení
- zátěr materiálů vnějšího stanu i podlážky z polyurethanu zabraňuje průniku vody
- vysokou odolnost, prodyšnost a pohodlí zaručují kvalitní materiály, z nichž jsou vyrobeny oba pláště stanu a podlážka
- pro použití v zimě je stan vybaven sněhovými límci
- zvětšené větrací otovory pro lepší cirkulaci vzduchu
- UV ochrana
- 2 osoby
- ripstop materiá
- vnitřní odepínací ložnice
- podlepené švy
- duralové nosné pruty
- sněhové límce
- opravárenský set
- kompresní obal
- certifikát ISO_811_2018
- ROZMĚRY: (Š × D × V ) 220 × 340× 120 cm
- HMOTNOST: min./celková 3,8 / 4,2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé stany pro 1 až 2 osoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592287202861 |
| Barva: | oranžová |
| Délka [cm]: | 340 |
| ? Hmotnost [kg]: | 4,2 |
| Konstrukce: | dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí |
| Počet ložnic: | 1 |
| Počet osob: | 2 |
| Počet vchodů: | 2 |
| Podlážka: | 190T Polyester, Polyurethan (zátěr 11 000 mm H2O) |
| Pruty: | duralové tyče o ø 8,5 mm |
| Rozměry [cm]: | 220 × 340× 120 |
| Sbalený rozměr [cm]: | 52 x 16 |
| Šířka [cm]: | 220 |
| Vnější stan: | 210T Polyester Ripstop, Polyurethan (zátěr 7 000 mm H2O) |
| Vnitřní stan: | Nylon 190T, Síťová moskytiéra |
| Vodní sloupec podlážka [mm]: | 11000 |
| Vodní sloupec vnější stan [mm]: | 7000 |
| Výška [cm]: | 120 |
| Barva: | orange |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
