Naturehike přenosná sada lahví na koření 6v1
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady nádobí |
|---|---|
| EAN: | 6975641887553 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Bílá |
| Style: | CNH22CJ043 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | CNH22CJ043 |
| Hmotnost: | 257g |
| Materiál: | Polypropylen (PP) |
| Velikost: | 6in1 |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | CNH22CJ043-6v1 |
| Kód zboží: | 39241000 |
| Color Code: | CNH22CJ043-6v1 |
| Vlastnosti: | Sada přenosných lahví na koření 6 v 1, kompaktní design vše v jednom pro uložení více koření, lehká polypropylenová konstrukce, jednotlivé přihrádky pro oddělení koření, snadné otevírání a doplňování, prostorově úsporný design vhodný pro venkovní vaření a cestování.;Přenosný, kompaktní, lehký, praktický, odolný, snadno použitelný |
| Specifikace: | Naturehike přenosná sada lahviček na koření 6 v 1 kompaktní lehké řešení pro přenášení více druhů koření na cestách a při kempování |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 18 x 12 x 10 cm |
| specification_cs: | Naturehike přenosná sada lahviček na koření 6 v 1 kompaktní lehké řešení pro přenášení více druhů koření na cestách a při kempování |
| specification_de: | Naturehike Portable Seasoning Bottle Set 6 in 1 kompakte, leichte Lösung für das Mitführen mehrerer Gewürze auf Reisen und beim Camping |
| specification_en: | Naturehike Portable Seasoning Bottle Set 6 in 1 compact lightweight solution for carrying multiple spices while travelling and camping |
| specification_es: | Naturehike Set portátil de frascos sazonadores 6 en 1 solución compacta y ligera para llevar varias especias de viaje y de acampada |
| specification_fr: | Naturehike Portable Seasoning Bottle Set 6 in 1 solution compacte et légère pour transporter plusieurs épices en voyage et en camping |
| specification_it: | Naturehike Portable Seasoning Bottle Set 6 in 1 soluzione compatta e leggera per il trasporto di più spezie in viaggio e in campeggio |
| specification_nl: | Naturehike Draagbare Kruidenflessen Set 6 in 1 compacte lichtgewicht oplossing voor het meenemen van meerdere kruiden tijdens het reizen en kamperen |
| specification_pl: | Przenośny zestaw butelek z przyprawami Naturehike 6 w 1 to kompaktowe, lekkie rozwiązanie do przenoszenia wielu przypraw podczas podróży i biwakowania. |
| specification_pt: | Naturehike Portable Seasoning Bottle Set 6 em 1 solução compacta e leve para transportar várias especiarias enquanto viaja e acampa |
| Venkovní rozměry: | 17,8 x 10 x 12 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Kempování, Vaření |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | sada lahví na koření |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
