Samonafukovací matrace Naturehike se dvěma ventily
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonafukovací karimatky |
|---|---|
| EAN: | 6927595773680 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Zelená |
| Style: | NH20DZ003 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH20DZ003 |
| Hmotnost: | 1800g |
| Materiál: | Pongee + těsnicí vrstva z PVC + houba |
| Velikost: | Jednotlivé stránky |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH20DZ003-06 |
| Kód zboží: | 39269097 |
| Color Code: | NH20DZ003-06 |
| Vlastnosti: | Pongee, těsnicí vrstva z PVC, houba, hodnota R: 3,5 |
| Specifikace: | Naturehike Samonafukovací matrace Lehká kempinková matrace s dvojitými ventily s izolační hodnotou R 35 a kompaktní velikostí balení pro pohodlí v přírodě |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 34 x 24 x 24 cm |
| specification_cs: | Naturehike Samonafukovací matrace Lehká kempinková matrace s dvojitými ventily s izolační hodnotou R 35 a kompaktní velikostí balení pro pohodlí v přírodě |
| specification_de: | Naturehike Self Inflating Mattress leichte Campingmatte mit Doppelventilen R-Wert 35 Isolierung und kompaktem Packmaß für Outdoor-Komfort |
| specification_en: | Naturehike Self Inflating Mattress lightweight camping mat with dual valves R value 35 insulation and compact pack size for outdoor comfort |
| specification_es: | Colchoneta autohinchable Naturehike colchoneta de camping ligera con doble válvula de aislamiento de valor R 35 y tamaño compacto para mayor comodidad al aire libre |
| specification_fr: | Matelas autogonflant Naturehike Matelas de camping léger avec double valve, isolation R value 35 et taille compacte pour le confort en plein air. |
| specification_it: | Materassino autogonfiante Naturehike Materassino da campeggio leggero con isolamento a doppia valvola valore R 35 e dimensioni compatte per il comfort all'aperto |
| specification_nl: | Naturehike Self Inflating Mattress lichtgewicht kampeermat met dubbele ventielen R-waarde 35 isolatie en compact pakformaat voor comfort buitenshuis |
| specification_pl: | Lekka mata kempingowa Naturehike Self Inflating Mattress z podwójnymi zaworami o wartości izolacji R 35 i kompaktowym rozmiarze zapewniającym komfort na świeżym powietrzu |
| specification_pt: | Colchão auto-insuflável Naturehike colchão de campismo leve com válvulas duplas de isolamento de valor R 35 e tamanho de embalagem compacto para conforto no exterior |
| Venkovní rozměry: | 200 x 23 x 5 cm |
| Doporučeno k použití: | kempování, cykloturistika, pěší turistika, další volnočasové aktivity |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | samonafukovací matrace |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
