Naturehike skládací pěnová podložka zelená podložka
Detailní popis produktu
Minimální váha nezatíží a budete za něj rádi třeba u ohně na mokré kládě.
- tepelný odpor R = 1,2
- tloušťka: 1,5 cm
- rozměry: 40,5 x 30,5 x 1,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pěnové karimatky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6927595767832 |
| Určení: | unisex |
| Barva: | zelená |
| Hmotnost [g]: | 36 |
| ? Hmotnost [kg]: | 0,036 |
| Materiál: | IXPE |
| Rozměry [cm]: | 40,5 x 30,5 x 1,5 |
| Sbalený rozměr [cm]: | 30,5 x 10 x 4,5 |
| Tepelný odpor [R-value]: | 1,2 |
| Tloušťka [cm]: | 1,5 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Zelená |
| Style: | NH20PJ025 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH20PJ025 |
| Hmotnost: | 36g |
| Materiál: | XPE |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH20PJ025-06 |
| Kód zboží: | 39269097 |
| Color Code: | NH20PJ025-06 |
| Vlastnosti: | Ultralehká skládací karimatka na spaní, struktura povrchu ve tvaru vajíčka pro lepší pohodlí a izolaci, konstrukce z pěny XPE pro větší odolnost, kompaktní skládací konstrukce pro snadnou přepravu.;Ultralehké, pohodlné, odolné |
| Specifikace: | Naturehike XPE Egg Nest Folding Mat ultralehká kompaktní karimatka na spaní |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 30 x 10 x 4 cm |
| specification_cs: | Naturehike XPE Egg Nest Folding Mat ultralehká kompaktní karimatka na spaní |
| specification_de: | Naturehike XPE Egg Nest Folding Mat ultraleichte kompakte Schlafmatte |
| specification_en: | Naturehike XPE Egg Nest Folding Mat ultralight compact sleeping mat |
| specification_es: | Esterilla plegable Naturehike XPE Egg Nest Esterilla ultraligera y compacta para dormir |
| specification_fr: | Naturehike XPE Egg Nest Folding Mat mat matelas de couchage compact ultraléger |
| specification_it: | Naturehike XPE Egg Nest Folding Mat materassino ultraleggero e compatto per dormire |
| specification_nl: | Naturehike XPE Egg Nest Vouwmat ultralichte compacte slaapmat |
| specification_pl: | Naturehike XPE Egg Nest Folding Mat ultralekka kompaktowa mata do spania |
| specification_pt: | Tapete dobrável Naturehike XPE Egg Nest tapete de dormir ultraleve e compacto |
| Venkovní rozměry: | 40,5 x 30,5 x 1,5 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Turistika, Kempování, Rybaření, Ostatní outdoorové aktivity, Volný čas |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | matrace |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
