Naturehike sada grilovacího nářadí hnědá grilovací nářadí
Detailní popis produktu
- vhodná pro domácí i kempingové grilování
- obracečka: 29 x 7 x 2 cm
- mašlovačka: 22 x 4,8 x 2 cm
- vidlice: 29 x 2,3 x 2 cm
- kleště: 33,2 x 1,1 cm
- materiál: 430 nerezová ocel, olivové dřevo, silikon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grilovací nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6927595765623 |
| Barva: | hnědá |
| Hmotnost [g]: | 500 |
| ? Hmotnost [kg]: | 0,500 |
| Materiál: | 430 nerezová ocel, olivové dřevo, silikon |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Hnědá |
| Style: | NH20SK007 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH20SK007 |
| Hmotnost: | 500g |
| Materiál: | 430 nerezová oceldřevoSilikon |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH20SK007-07 |
| Kód zboží: | 8215201000 |
| Color Code: | NH20SK007-07 |
| Specifikace: | Vyrobeno z odolné nerezové oceli 430dřevoSilikon, lehké 500 g. |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 41*26*38 |
| specification_cs: | Vyrobeno z odolné nerezové oceli 430dřevoSilikon, lehké 500 g. |
| specification_de: | Hergestellt aus langlebigem 430 EdelstahlHolzSilikon, leicht mit 500g. |
| specification_en: | Made of durable 430 stainless steelwoodSilicone, lightweight at 500g. |
| specification_es: | Fabricado en madera de acero inoxidable 430 duraderoSilicona, ligero con 500 g. |
| specification_fr: | Fabriqué en bois d'acier inoxydable 430 durable et en silicone, léger (500 g). |
| specification_it: | Realizzato in resistente acciaio inox 430 e silicone, leggero a 500 g. |
| specification_nl: | Gemaakt van duurzaam 430 roestvrij staalSilicone, lichtgewicht met 500 g. |
| specification_pl: | Wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej 430 i silikonu, lekka (500 g). |
| specification_pt: | Fabricado em madeira de aço inoxidável 430Silicone durável, leve com 500g. |
| Venkovní rozměry: | Shovel:29x70x2Oilbrush:22x48x2Fork:29x23x2Clip:332x1 |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | sada nástrojů |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
