Naturehike trekking, turistický batoh nezávislý závěsný systém pro snížení tlaku při nošení 45 l
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Batohy nad 40 l |
|---|---|
| EAN: | 6927595730669 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Černá |
| Style: | NH18Y045-Q |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH18Y045-Q |
| Hmotnost: | 2000g |
| Materiál: | nylon + spona YNS |
| Velikost: | 45 l |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH18Y045-Q-09 |
| Kód zboží: | 4202921100 |
| Color Code: | NH18Y045-Q-09 |
| Vlastnosti: | 45litrový batoh s velkou hlavní přihrádkou, odolná nylonová konstrukce s přezkami YNS, nastavitelné ramenní popruhy a zádový systém pro větší pohodlí, vyvážené rozložení hmotnosti pro delší přenášení, vhodná velikost pro přenášení delšího nákladu vybavení.;Prostorný, odolný, nastavitelný, pohodlný |
| Specifikace: | Naturehike 45L Backpack prostorný odolný batoh s nastavitelným střihem a spolehlivou konstrukcí pro dlouhodobé nošení |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 68 x 38 x 60 cm |
| specification_cs: | Naturehike 45L Backpack prostorný odolný batoh s nastavitelným střihem a spolehlivou konstrukcí pro dlouhodobé nošení |
| specification_de: | Naturehike 45L Backpack geräumiger, robuster Rucksack mit verstellbarer Passform und zuverlässiger Konstruktion für längere Tragezeiten |
| specification_en: | Naturehike 45L Backpack spacious durable backpack with adjustable fit and reliable construction for extended carrying needs |
| specification_es: | Mochila Naturehike 45L mochila espaciosa y duradera con ajuste regulable y construcción fiable para necesidades de transporte prolongadas |
| specification_fr: | Sac à dos Naturehike 45L sac à dos spacieux et durable avec ajustement et construction fiable pour les besoins de transport prolongés |
| specification_it: | Naturehike 45L Backpack zaino spazioso e resistente con vestibilità regolabile e struttura affidabile per esigenze di trasporto prolungate |
| specification_nl: | Naturehike 45L rugzak ruime duurzame rugzak met verstelbare pasvorm en betrouwbare constructie voor langdurig dragen |
| specification_pl: | Plecak Naturehike 45L przestronny, wytrzymały plecak z regulowanym dopasowaniem i niezawodną konstrukcją do długotrwałego noszenia |
| specification_pt: | Mochila Naturehike 45L Mochila espaçosa e durável com ajuste ajustável e construção fiável para necessidades de transporte prolongadas |
| Venkovní rozměry: | 65 x 30 x 22 cm |
| Doporučeno k použití: | Turistika s batohem, Pěší turistika, Nordic walking, Horolezectví |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | batohy |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
