Naturehike batoh Hydrogen 30L + 5L hnědý batoh
Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní design a maximální odolnost vůči každodennímu opotřebení díky materiálu z polyamidových vláken. Flexibilní opora zad a široké ramenní popruhy zajišťují komfortní nošení a rovnoměrné rozložení váhy břemene. Pro přizpůsobení Vašim potřebám slouží posuvný hrudní pásek, nastavitelné ramenní popruhy a bederní pásek. Správným nastavením na typ Vaší postavy zamezíte otřesům a posunu zátěže uvnitř batohu.
- spodní stahovatelné gumy na karimatku či sedák
- vertikální popruh s přezkou pro kompresy batohu
- rozšířený ramenní popruh v oblasti prsou
- bezpečnostní píšťalka
- síťovaná kapsa na bederním popruhu
- přední vertikální kapsa na zip
- boční kapsa na pití po obou stranách
- výstup na hydrovak s upevněním
- systém k upevnění trekových holí
- závěsné popruhy na ruce
- horní vstup rolovací víko + zip
- šířka popruhů: 7 cm
- rozměr: 62 x 25 x 20 cm
- objem: 30L + 5L
- nosnost: 15 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Batohy 20 - 40 l |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6976507661133 |
| Určení: | unisex |
| Barva: | černá, hnědá |
| Bederní popruh: | ano |
| Boční vstup: | ne |
| Hmotnost [g]: | 1100 |
| ? Hmotnost [kg]: | 1,1 |
| Materiál: | polyamidové vlákno, polyethylene, polyester |
| Objem [l]: | 30 |
| Pláštěnka: | ne |
| Počet komor: | 1 |
| Prsní popruh: | ano |
| Přední vstup: | ne |
| Příprava na hydrovak: | ano |
| Rozměry (š×v×h) [cm]: | 62 x 25 x 20 |
| Spodní vstup: | ne |
| Horní vstup: | ano |
| Nastavitelná záda: | Ne |
| Odvětraná záda: | ne |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Hnědá;Černá |
| Style: | CNK2300016 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | CNK2300016 |
| Hmotnost: | 1100g |
| Materiál: | Polyester, polyamid, polyethylen |
| Velikost: | 30 l + 5 l |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | CNK2300016-0730L |
| Kód zboží: | 42029298 |
| Color Code: | CNK2300016-0730L |
| Vlastnosti: | 30litrový batoh s dodatečnou 5litrovou expanzí, lehká konstrukce pro snížení nosnosti, odolné textilní materiály pro běžné outdoorové použití, nastavitelné ramenní popruhy pro lepší přizpůsobení a pohodlí, praktické vnitřní a vnější přihrádky pro organizované balení, kompaktní profil s vyváženým rozložením hmotnosti.;Lehké, odolné, prostorné, pohodlné, nastavitelné |
| Specifikace: | Batoh Naturehike Helium Series 30 plus 5litrový lehký nastavitelný batoh s odolnou konstrukcí pro každodenní nošení |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 62 x 25 x 20 cm |
| specification_cs: | Batoh Naturehike Helium Series 30 plus 5litrový lehký nastavitelný batoh s odolnou konstrukcí pro každodenní nošení |
| specification_de: | Naturehike Helium Series Backpack 30 plus 5 Liter leichter, verstellbarer Rucksack mit robuster Konstruktion für den täglichen Gebrauch |
| specification_en: | Naturehike Helium Series Backpack 30 plus 5 liter lightweight adjustable backpack with durable construction for everyday carry |
| specification_es: | Mochila Naturehike Helium Series Backpack 30 plus 5 litros ligera y ajustable con una construcción duradera para llevar a diario |
| specification_fr: | Naturehike Helium Series Backpack Sac à dos 30 plus 5 litres léger et ajustable avec une construction durable pour le transport quotidien |
| specification_it: | Naturehike Helium Series Backpack 30 plus 5 litri zaino leggero e regolabile con struttura resistente per il trasporto quotidiano |
| specification_nl: | Naturehike Helium Series Rugzak 30 plus 5 liter lichtgewicht verstelbare rugzak met duurzame constructie voor dagelijks gebruik |
| specification_pl: | Plecak Naturehike Helium Series 30 plus 5-litrowy, lekki i regulowany plecak o wytrzymałej konstrukcji do codziennego noszenia |
| specification_pt: | Naturehike Helium Series Backpack Mochila ajustável leve de 30 mais 5 litros com construção durável para transporte diário |
| Venkovní rozměry: | 62 x 25 x 20 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Kempování, Volnočasové aktivity |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | batohy |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
