Naturehike ultralehký stan pro 2 osoby
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malé stany pro 1 až 2 osoby |
|---|---|
| EAN: | 6927595730546 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Orange |
| Style: | NH18T010-T |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH18T010-T |
| Hmotnost: | 1900g |
| Materiál: | Stanová moucha: Vnitřní stan: 210T polyester: Spodní stan: 210T polyester; prodyšná síťovina B3; spodní stan: 150D polyester; tyče: 7001 Aluminum; příslušenství: Duraflexové spony + hliníkové hřebíky. |
| Velikost: | Stan pro 2 osoby |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH18T010-T-01 |
| Kód zboží: | 6306220010 |
| Color Code: | NH18T010-T-01 |
| Vlastnosti: | Ultralehký nylon 20D, poměr pevnosti, hmotnosti, pocitu prostoru, může být volně stojící, má větrací otvor |
| Specifikace: | Vyrobeno z odolného stanu létat: Vnitřní stan: 210T polyester: Vnitřní stan: 210T polyester; prodyšná síťovina B3; spodní stan: 150D polyester; tyče: 7001 Aluminum; příslušenství: Duraflex, hliníkové hřebíky, nízká hmotnost 1900 g, kompaktní velikost stanu pro 2 osoby. |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 12 x 45 cm |
| Funkce materiálu: | fóliová plachta 4 000 mm jednoduchá silikonizovaná |
| specification_cs: | Vyrobeno z odolného stanu létat: Vnitřní stan: 210T polyester: Vnitřní stan: 210T polyester; prodyšná síťovina B3; spodní stan: 150D polyester; tyče: 7001 Aluminum; příslušenství: Duraflex, hliníkové hřebíky, nízká hmotnost 1900 g, kompaktní velikost stanu pro 2 osoby. |
| specification_de: | Hergestellt aus strapazierfähigem Zelthimmel: 210T Polyester; Innenzelt: 210T Polyester; B3 atmungsaktives Mesh; Unterzelt: 150D Polyester; Gestänge: 7001 Aluminium; Zubehör: Duraflexbuckles, Aluminium-Nägel, leicht bei 1900g, kompakte Größe 2 Mann Zelt. |
| specification_en: | Made of durable Tent fly: 210T polyester; Inner tent: 210T polyester; B3 breathable mesh; Bottom tent: 150D polyester; Poles: 7001 Aluminum; Accesories: Duraflexbuckles, aluminum nails, lightweight at 1900g, compact size 2 man tent. |
| specification_es: | Tienda de campaña duradera: Poliéster 210T; Tienda interior: Poliéster 210T; Malla transpirable B3; Carpa inferior: Poliéster 150D; Mástiles: Aluminio 7001; Accesorios: Hebillas Duraflex, clavos de aluminio, 1900 g de peso ligero, tienda compacta para 2 personas. |
| specification_fr: | Fabriqué en polyester durable : polyester 210T ; tente intérieure : 210T polyester ; B3 mesh respirant ; Tente inférieure : Polyester 150D ; Armatures : Aluminium 7001 ; Accessoires : Duraflexbuckles, clous en aluminium, léger (1900 g), tente 2 hommes de taille compacte. |
| specification_it: | Realizzato in resistente tenda: Poliestere 210T; Tenda interna: Poliestere 210T; Rete traspirante B3; Fondo tenda: Poliestere 150D; Pali: Alluminio 7001; Accessori: Fibbie Duraflex, chiodi in alluminio, peso leggero di 1900 g, dimensioni compatte per una tenda da 2 uomini. |
| specification_nl: | Gemaakt van duurzaam tentdoek: 210T polyester; Binnentent: 210T polyester; B3 ademend gaas; Onderkant tent: 150D polyester; Stokken: 7001 aluminium; Accessoires: Duraflexbuckles, aluminium spijkers, lichtgewicht met 1900g, compact formaat 2-mans tent. |
| specification_pl: | Wykonany z wytrzymałego Mucha namiotu: 210T poliester; Namiot wewnętrzny: 210T poliester; B3 oddychająca siatka; Namiot dolny: 150D poliester; Słupy: 7001 aluminium; Akcesoria: Ściągacze Duraflex, gwoździe aluminiowe, lekki 1900g, kompaktowy namiot 2 osobowy. |
| specification_pt: | Feito de material durável Tenda: Poliéster 210T; Tenda interior: Poliéster 210T; Malha respirável B3; Fundo da tenda: Poliéster 150D; Postes: Alumínio 7001; Acessórios: Fivelas Duraflex, pregos de alumínio, leve com 1900g, tenda para 2 pessoas de tamanho compacto. |
| Venkovní rozměry: | 216 x 135 x 110 cm |
| Doporučeno k použití: | Kempování |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | stan |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
