Bavlněný spací pytel Naturehike Mummy
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Letní spacáky |
|---|---|
| EAN: | 6976023923081 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Modrá |
| Style: | CNK2300SD014 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Teplota: | Comfort rating 4°C,Lower limit rating -1°C,Extreme rating -17°C |
| Gen. Code: | CNK2300SD014 |
| Hmotnost: | 1100g |
| Materiál: | Vnější tkanina: Vnější materiál: 100% polyester 170T + vnitřní materiál: Materiál: 190T polyester pongee + Podšívka: bavlna + Izolace: duté vlákno (syntetické) + Hmotnost výplně: 300 g/m2 + Hmotnost izolace 650g |
| Velikost: | 200 -220 cm |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | CNK2300SD014-05 |
| Kód zboží: | 6306220000 |
| Color Code: | CNK2300SD014-05 |
| Vlastnosti: | Lehký spací pytel MJ300 s kapucí pro dvou- až třísezónní použití, izolace z dutých vláken pro snadné sbalení a udržení tepla, tvar mumie pro účinnou tepelnou izolaci a zmenšení velikosti sbaleného spacáku, nastavitelná kapuce se stahovací šňůrkou pro minimalizaci tepelných ztrát, vhodný pro kempování, cyklistiku a turistiku, dvoucestný zip, schránka na nohy, přezka s háčkem a smyčkou proti náhodnému otevření, kompresní pytel je součástí balení, vhodný pro osoby do výšky 195 cm.;vodoodpudivý, větruodolný |
| Specifikace: | Naturehike MJ300 Navy Blue Mumie Spací pytel - lehký třísezónní outdoorový pytel o hmotnosti 1,1 kg s výplní z dutého vlákna, kapucí a kompaktní sbalitelností pro kempování, turistiku a cestování od +4 °C |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 35 x 23 cm |
| Sezónní použití: | Tři sezóny |
| specification_cs: | Naturehike MJ300 Navy Blue Mumie Spací pytel - lehký třísezónní outdoorový pytel o hmotnosti 1,1 kg s výplní z dutého vlákna, kapucí a kompaktní sbalitelností pro kempování, turistiku a cestování od +4 °C |
| specification_de: | Naturehike MJ300 Navy Blue Mumienschlafsack - 1,1 kg leichter Drei-Jahreszeiten-Outdoor-Sack mit Hohlfaserfüllung, Kapuze und kompaktem Packmaß für Camping-, Wander- und Reisekomfort ab +4 °C |
| specification_en: | Naturehike MJ300 Navy Blue Mummy Sleeping Bag - lightweight 1,1 kg three-season outdoor bag with hollow fiber fill, hood and compact packability for camping, hiking and travel comfort from +4 °C |
| specification_es: | Naturehike MJ300 Saco de dormir tipo momia azul marino - ligero saco de 1,1 kg para tres estaciones con relleno de fibra hueca, capucha y compactabilidad para acampada, senderismo y comodidad en viajes a partir de +4 °C |
| specification_fr: | Naturehike MJ300 Navy Blue Mummy Sleeping Bag - sac de couchage trois saisons léger de 1,1 kg avec rembourrage en fibres creuses, capuche et emballage compact pour le camping, la randonnée et les voyages à partir de +4 °C |
| specification_it: | Sacco a pelo a mummia Naturehike MJ300 blu navy - leggero 1,1 kg per tre stagioni, con imbottitura in fibra cava, cappuccio e compattezza per il campeggio, l'escursionismo e il comfort di viaggio a partire da +4 °C. |
| specification_nl: | Naturehike MJ300 Navy Blue mummieslaapzak - lichtgewicht 1,1 kg drie-seizoenen outdoorzak met holle vezelvulling, capuchon en compacte inpakbaarheid voor kamperen, wandelen en reiscomfort vanaf +4 °C |
| specification_pl: | Śpiwór Naturehike MJ300 Navy Blue Mummy - lekki trzysezonowy śpiwór o wadze 1,1 kg z wypełnieniem z pustych włókien, kapturem i kompaktową pakownością do biwakowania, wędrówek i komfortu podróżowania od +4 ° C |
| specification_pt: | Naturehike MJ300 Navy Blue Mummy Sleeping Bag - saco de dormir leve de 1,1 kg para três estações, com enchimento de fibra oca, capuz e capacidade de embalagem compacta para campismo, caminhadas e conforto de viagem a partir de +4 °C |
| Venkovní rozměry: | 205 x 75 cm |
| Doporučeno k použití: | kempování, cykloturistika, pěší turistika, další volnočasové aktivity |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | spací pytel |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
