Naturehike NAKURU Quick-dry sports towel černý ručník
Detailní popis produktu
NAKURU používá tkaninu z jemných vláken, která absorbuje vlhkost, rychle schne a je příjemná na dotek, takže vás během cvičení udrží v suchu.
- lze složit do malých rozměrů, s poutkem na zavěšení
- ideální na cesty, na kempování nebo na sport
- součástí balení je cestovní obal
- vysoká nasákavost
- pevnost a odolnost
- lehký a přenosný
- antibakteriální
- ROZMĚR: 100 x 30 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní ručníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6927595749975 |
| Určení: | unisex |
| Barva: | černá |
| Hmotnost [g]: | 67 |
| ? Hmotnost [kg]: | 0,067 |
| Materiál: | 85% Polyester, 15% Spandex |
| Rozměry [cm]: | 100 x 30 |
| Sbalený rozměr [cm]: | 16 x 10 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Černá |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Hmotnost: | 290g kg |
| Materiál: | Tkanina: Materiál: 85% polyesterové vlákno, 15% spandex |
| Velikost: | 100 cm |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH20FS009-09S |
| Kód zboží: | 4818209900 |
| Vlastnosti: | Polyester a spandex, fitness, ultralehké, skládací;Ultralehký, skládací, rychleschnoucí |
| Specifikace: | Vyrobeno z odolné tkaniny: Lehká 290 g, kompaktní velikost 160 cm. |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 17 x 25,5 cm |
| Venkovní rozměry: | 160x80 |
| Doporučeno k použití: | Cestování,Turistika,Kempování,Rybaření,Volnočasové aktivity,Ostatní outdoorové aktivity |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | ručník |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
