Nafukovací karimatka pro páry Naturehike s polštářem
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací polštářky |
|---|---|
| EAN: | 6927595784440 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Žlutý |
| Style: | NH18Q010-D |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH18Q010-D |
| Hmotnost: | 2300g |
| Materiál: | tkanina 210 D Oxford + PU houba s vysokou hustotou |
| Velikost: | Dvojitý |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH18Q010-D-02D |
| Kód zboží: | 39269097 |
| Color Code: | NH18Q010-D-02D |
| Vlastnosti: | Hodnota R: 3 |
| Specifikace: | Nafukovací karimatka pro dvojice Naturehike s polštářem Dvojitá karimatka na spaní s izolací R value 3 pro pohodlné kempování a venkovní použití |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 69 x 20 x 16 cm |
| specification_cs: | Nafukovací karimatka pro dvojice Naturehike s polštářem Dvojitá karimatka na spaní s izolací R value 3 pro pohodlné kempování a venkovní použití |
| specification_de: | Naturehike Couple Inflatable Mat with Pillow Doppelschlafmatte mit R-Wert 3 Isolierung für komfortables Camping und Outdoor |
| specification_en: | Naturehike Couple Inflatable Mat with Pillow double sleeping mat with R value 3 insulation for comfortable camping and outdoor use |
| specification_es: | Naturehike Colchoneta hinchable para parejas con almohada Colchoneta doble para dormir con aislamiento de valor R 3 para un uso cómodo en camping y al aire libre |
| specification_fr: | Naturehike Couple Inflatable Mat with Pillow double sleeping mat with R value 3 insulation for comfortable camping and outdoor use |
| specification_it: | Naturehike Materassino gonfiabile per coppie con cuscino Materassino doppio con isolamento R value 3 per un uso confortevole in campeggio e all'aperto |
| specification_nl: | Naturehike Koppel Opblaasbare Mat met Kussen dubbele slaapmat met R-waarde 3 isolatie voor comfortabel kamperen en buitengebruik |
| specification_pl: | Dmuchana mata Naturehike Couple z poduszką Podwójna mata do spania z izolacją o wartości R 3 do wygodnego biwakowania i użytku na zewnątrz |
| specification_pt: | Tapete insuflável para casais Naturehike com almofada Tapete de dormir duplo com isolamento de valor R 3 para campismo confortável e utilização no exterior |
| Venkovní rozměry: | 185 x 130 x 2,5 cm |
| Doporučeno k použití: | kempování, cykloturistika, pěší turistika, další volnočasové aktivity |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | nafukovací matrace |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
