3D protiskluzový povlak na polštář Naturehike Comfort
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací polštářky |
|---|---|
| EAN: | 6927595709474 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Grey |
| Style: | NH22PJ016 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH22PJ016 |
| Hmotnost: | 1160g |
| Materiál: | Velvet |
| Velikost: | 51 x 36 |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH22PJ016-08 |
| Kód zboží: | 94049090 |
| Color Code: | NH22PJ016-08 |
| Vlastnosti: | 3D povlak na polštář navržený tak, aby omezoval klouzání při používání, měkký sametový materiál pro pohodlný povrch, pomáhá udržet polštář na místě při odpočinku, lehká a pružná konstrukce, snadno se balí a skladuje, vhodný pro použití se standardními cestovními a kempingovými polštáři.;Pohodlné, ergonomické, protiskluzové, měkké, odolné, přenosné |
| Specifikace: | Naturehike 3D Protiskluzový povlak na polštář Comfort Měkký sametový povlak navržený tak, aby udržel polštář na svém místě během odpočinku. |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 19 x 14 x 3 cm |
| specification_cs: | Naturehike 3D Protiskluzový povlak na polštář Comfort Měkký sametový povlak navržený tak, aby udržel polštář na svém místě během odpočinku. |
| specification_de: | Naturehike 3D Anti Slip Comfort Pillow Cover weicher Samtbezug, der Ihr Kissen während der Ruhezeit an seinem Platz hält |
| specification_en: | Naturehike 3D Anti Slip Comfort Pillow Cover soft velvet cover designed to keep your pillow in place during rest |
| specification_es: | Naturehike 3D Anti Slip Comfort Pillow Cover funda de terciopelo suave diseñada para mantener la almohada en su sitio durante el descanso |
| specification_fr: | Naturehike 3D Anti Slip Comfort Pillow Cover housse en velours doux conçue pour maintenir votre oreiller en place pendant le repos |
| specification_it: | Naturehike 3D Anti Slip Comfort Pillow Cover morbida copertura in velluto progettata per mantenere il cuscino in posizione durante il riposo |
| specification_nl: | Naturehike 3D Anti Slip Comfort Kussenhoes zacht fluwelen hoes ontworpen om je kussen op zijn plaats te houden tijdens het rusten |
| specification_pl: | Naturehike 3D Anti Slip Comfort Pillow Cover to miękka, aksamitna poszewka zaprojektowana tak, aby utrzymać poduszkę na miejscu podczas odpoczynku. |
| specification_pt: | Capa de almofada Naturehike 3D Anti Slip Comfort Capa de veludo macio concebida para manter a sua almofada no lugar durante o descanso |
| Venkovní rozměry: | 51 x 36 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Kempování, Volnočasové aktivity |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | polštář |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
