Ultralehké měsíční křeslo Naturehike
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingový nábytek |
|---|---|
| EAN: | 6976023929939 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Černá |
| Style: | CNK2450JJ015 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | CNK2450JJ015 |
| Hmotnost: | 1100g |
| Materiál: | 600D pozitivní + podpora: Slitina hliníku |
| Velikost: | M |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | CNK2450JJ015-09 |
| Kód zboží: | 9401790000 |
| Color Code: | CNK2450JJ015-09 |
| Vlastnosti: | kempinkové křeslo s lehkým rámem z hliníkové slitiny, odolné sedadlo z tkaniny 600D, stabilní konstrukce s nosností až 150 kg, kompaktní skládací konstrukce pro snadnou přepravu a skladování, průměr středové trubky 25 mm s nosnými trubkami 14 mm pro větší stabilitu, vhodné pro opakované venkovní použití.;Skládací, přenosný, stabilní, odolný, pohodlný |
| Specifikace: | Naturehike Lehká skládací židle přenosná hliníková kempingová židle s nosností 150 kg a kompaktní velikostí balení |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 43 x 13 x 13 cm |
| specification_cs: | Naturehike Lehká skládací židle přenosná hliníková kempingová židle s nosností 150 kg a kompaktní velikostí balení |
| specification_de: | Naturehike Lightweight Folding Chair tragbarer Aluminium-Campingstuhl mit 150 kg Belastbarkeit und kompaktem Packmaß |
| specification_en: | Naturehike Lightweight Folding Chair portable aluminum camping chair with 150 kg load capacity and compact pack size |
| specification_es: | Naturehike Silla plegable ligera Silla de camping portátil de aluminio con capacidad de carga de 150 kg y tamaño de paquete compacto |
| specification_fr: | Chaise pliante légère Naturehike chaise de camping portable en aluminium avec une capacité de charge de 150 kg et une taille de paquet compacte |
| specification_it: | Naturehike Sedia pieghevole leggera Sedia da campeggio portatile in alluminio con capacità di carico di 150 kg e dimensioni compatte |
| specification_nl: | Naturehike lichtgewicht vouwstoel draagbare aluminium campingstoel met 150 kg draagvermogen en compact pakformaat |
| specification_pl: | Lekkie składane krzesło Naturehike Przenośne aluminiowe krzesło kempingowe o nośności 150 kg i kompaktowych rozmiarach |
| specification_pt: | Cadeira dobrável leve Naturehike Cadeira de campismo portátil em alumínio com capacidade de carga de 150 kg e tamanho de embalagem compacto |
| Venkovní rozměry: | 68 x 49,5 x 29 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Kempování, Rybaření, Ostatní outdoorové aktivity, Volný čas |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | skládací židle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
