Nafukovací vodotěsný vak Naturehike 18 l
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lodní nepromokavé vaky a tašky |
|---|---|
| EAN: | 6927595717943 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Orange |
| Style: | NH17S001-G |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH17S001-G |
| Hmotnost: | 600g |
| Materiál: | nylon + životní prostředí PVC |
| Velikost: | 18 l |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH17S001-G-01 |
| Kód zboží: | 4202920000 |
| Color Code: | NH17S001-G-01 |
| Vlastnosti: | Díky třívrstvé konstrukci, kdy je mezi dvěma vrstvami vháněn vzduch, vak nejen udržuje obsah v suchu, ale také plave na hladině a slouží jako spolehlivá plovoucí bójka, odolný nylon a utěsněné švy zajišťují, že vaše věci zůstanou v suchu za všech podmínek, Be Seen & Be Safe - maximální viditelnost díky neonovým barvám, Vodotěsnost: IPX6, Materiál: Materiál: nylon + PVC, rozměry: 1,5 mm: Rozměry: 72 x 37 cm, Objem: 18 l, Hmotnost: 600 g |
| Specifikace: | Vyrobeno z odolného nylonu + ekologického PVC, lehké 600 g, kompaktní velikost 18 l. |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 50*40*35 |
| specification_cs: | Vyrobeno z odolného nylonu + ekologického PVC, lehké 600 g, kompaktní velikost 18 l. |
| specification_de: | Hergestellt aus strapazierfähigem Nylon + umweltfreundlichem PVC, leicht mit 600 g, kompakte Größe 18 l. |
| specification_en: | Made of durable nylon + environment PVC, lightweight at 600g, compact size 18 l. |
| specification_es: | Fabricado en nylon resistente + PVC ecológico, ligero con 600 g, tamaño compacto de 18 l. |
| specification_fr: | Fabriqué en nylon durable + PVC écologique, léger (600 g), compact (18 l). |
| specification_it: | Realizzato in nylon resistente + PVC ambientale, leggero (600 g) e compatto (18 l). |
| specification_nl: | Gemaakt van duurzaam nylon + milieuvriendelijk PVC, 600 gram lichtgewicht, compact formaat 18 l. |
| specification_pl: | Wykonany z wytrzymałego nylonu + ekologicznego PVC, lekki (600 g), kompaktowy rozmiar 18 l. |
| specification_pt: | Fabricada em nylon durável + PVC ecológico, leve com 600 g, tamanho compacto de 18 l. |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | Tašky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
