Skládací podložka Naturehike Egg nest
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pěnové karimatky |
|---|---|
| EAN: | 6927595788608 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Modrá |
| Style: | CNK2450WS044 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | CNK2450WS044 |
| Hmotnost: | 400g |
| Materiál: | Hliníková fólie IXPE |
| Velikost: | Jednotlivé stránky |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | CNK2450WS044-05S |
| Kód zboží: | 39269097 |
| Color Code: | CNK2450WS044-05S |
| Vlastnosti: | Ultralehká skládací karimatka na spaní, struktura vajíčkového hnízda pro lepší pohodlí a izolaci, konstrukce z aluminizované fólie IXPE pro odolnost a odraz tepla, kompaktní skládací konstrukce pro snadnou přepravu, vhodná pro turistiku kempování cestování rybaření a outdoorové aktivity.;Ultralehké, pohodlné, odolné |
| Specifikace: | Naturehike Egg Nest Folding Mat ultralehká skládací karimatka na spaní s hliníkovou izolací pro turistiku, kempování a venkovní použití |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 60 x 14 x 13 cm |
| specification_cs: | Naturehike Egg Nest Folding Mat ultralehká skládací karimatka na spaní s hliníkovou izolací pro turistiku, kempování a venkovní použití |
| specification_de: | Naturehike Egg Nest Folding Mat ultraleichte Faltschlafmatte mit aluminisierter Isolierung zum Wandern, Campen und für den Outdoor-Einsatz |
| specification_en: | Naturehike Egg Nest Folding Mat ultralight folding sleeping mat with aluminized insulation for hiking camping and outdoor use |
| specification_es: | Naturehike Egg Nest Folding Mat estera de dormir plegable ultraligera con aislamiento aluminizado para senderismo camping y uso al aire libre |
| specification_fr: | Naturehike Egg Nest Folding Mat Matelas de couchage pliant ultraléger avec isolation aluminisée pour la randonnée, le camping et l'utilisation en extérieur |
| specification_it: | Naturehike Egg Nest Folding Mat Materassino pieghevole ultraleggero con isolamento alluminato per l'escursionismo, il campeggio e l'uso all'aperto |
| specification_nl: | Naturehike Egg Nest Folding Mat ultralichte opvouwbare slaapmat met gealuminiseerde isolatie voor wandelen, kamperen en buitengebruik |
| specification_pl: | Naturehike Egg Nest Folding Mat ultralekka składana mata do spania z aluminiową izolacją do wędrówek, biwakowania i użytku na zewnątrz |
| specification_pt: | Naturehike Egg Nest Folding Mat tapete de dormir dobrável ultraleve com isolamento aluminizado para caminhadas, campismo e utilização no exterior |
| Venkovní rozměry: | 195 x 60 x 1,8 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Turistika, Kempování, Rybaření, Ostatní outdoorové aktivity, Volný čas |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | matrace |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
