Naturehike nafukovací vak na karimatky modrý příslušenství
Související produkty
Detailní popis produktu
Při použití vaku snížíte pravděpodobnost vnitřního znečištění a následné plísně. Díky voděodolnému materiálu TPU je možné vak použít na uschování věcí vyžadující ochranu před vlhkostí a jinými vlivy (mobil, peníze, jiné eletr. zařízení). Pokud vak naplníte oblečením a uzavřete je slouží i jako improvizovaný polštářek.
- voděodolný materiál TPU
- rozměr: 70x35 cm
- rozměr po složení: 10x40 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací karimatky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6927595734285 |
| Barva: | modrá |
| Hmotnost [g]: | 90 |
| ? Hmotnost [kg]: | 0,090 |
| Materiál: | TPU, nylon |
| Sbalený rozměr [cm]: | 10x40 |
| Rozměr [cm]: | 70x35 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Modrá |
| Style: | NH19Q033-D |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH19Q033-D |
| Hmotnost: | 100g |
| Materiál: | nylon + TPU |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH19Q033-D-05 |
| Kód zboží: | 39269097 |
| Color Code: | NH19Q033-D-05 |
| Vlastnosti: | Lehký a kompaktní nafukovací vak na karimatky, vhodný pro nafukování karimatek bez pumpy, odolný nylonový materiál s vrstvou TPU, snadné zachycení a přenos vzduchu, lze použít jako úložný vak na karimatky, vhodný pro turistiku, kempování, cestování, rybaření a další outdoorové aktivity. |
| Specifikace: | Naturehike Nafukovací vak na karimatky lehká pumpa bez nafukovacího příslušenství pro kempování turistiku a outdoorové použití |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 37 x 9 x 1 cm |
| specification_cs: | Naturehike Nafukovací vak na karimatky lehká pumpa bez nafukovacího příslušenství pro kempování turistiku a outdoorové použití |
| specification_de: | Naturehike Aufblasbare Tasche für Matten leichte Pumpe frei Inflation Zubehör für Camping Wandern und Outdoor-Einsatz |
| specification_en: | Naturehike Inflatable Bag for Mats lightweight pump free inflation accessory for camping hiking and outdoor use |
| specification_es: | Naturehike Bolsa hinchable para colchonetas ligero accesorio de inflado sin bomba para camping senderismo y uso al aire libre |
| specification_fr: | Sac gonflable Naturehike pour matelas accessoire de gonflage léger sans pompe pour le camping, la randonnée et l'extérieur |
| specification_it: | Naturehike Borsa gonfiabile per tappetini leggera pompa libera accessorio di gonfiaggio per il campeggio l'escursionismo e l'uso all'aperto |
| specification_nl: | Naturehike Opblaasbare Zak voor Matten lichtgewicht pomp gratis opblaasaccessoire voor kamperen wandelen en buitengebruik |
| specification_pl: | Naturehike Nadmuchiwana torba na maty lekka pompka bez pompowania akcesorium do biwakowania, wędrówek i użytku na zewnątrz |
| specification_pt: | Saco insuflável Naturehike para esteiras acessório de insuflação sem bomba leve para campismo, caminhadas e utilização no exterior |
| Venkovní rozměry: | 70 x 35 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Turistika, Kempování, Rybaření, Ostatní outdoorové aktivity, Volný čas |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | nafukovací vak |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
