Naturehike titanový hrnek 200 ml
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky |
|---|---|
| EAN: | 6927595745762 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Grey |
| Style: | NH20CJ005 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH20CJ005 |
| Hmotnost: | 64g |
| Materiál: | Titan |
| Velikost: | 200 ml |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH20CJ005-08-200 |
| Kód zboží: | 81089090 |
| Color Code: | NH20CJ005-08-200 |
| Vlastnosti: | Titanový hrnek s objemem 200 ml, lehký a kompaktní design, odolná konstrukce vhodná pro horké i studené nápoje, materiál odolný proti korozi, snadné balení a přenášení pro venkovní použití.;Lehký, odolný, tepelně odolný, kompaktní, snadno přenosný |
| Specifikace: | Naturehike Titanium Cup 200 ml ultralehký odolný hrnek na horké i studené nápoje |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 8 x 7 x 7 cm |
| specification_cs: | Naturehike Titanium Cup 200 ml ultralehký odolný hrnek na horké i studené nápoje |
| specification_de: | Naturehike Titanium Cup 200 ml ultraleichter robuster Becher für heiße und kalte Getränke |
| specification_en: | Naturehike Titanium Cup 200 ml ultralight durable cup for hot and cold drinks |
| specification_es: | Naturehike Titanium Cup Taza ultraligera de 200 ml para bebidas calientes y frías |
| specification_fr: | Naturehike Titanium Cup 200 ml gobelet ultraléger et durable pour boissons chaudes et froides |
| specification_it: | Naturehike Titanium Cup 200 ml tazza ultraleggera e resistente per bevande calde e fredde |
| specification_nl: | Naturehike Titanium beker 200 ml ultralichte duurzame beker voor warme en koude dranken |
| specification_pl: | Naturehike Titanium Cup 200 ml ultralekki, wytrzymały kubek do gorących i zimnych napojów |
| specification_pt: | Naturehike Titanium Cup Copo ultraleve e duradouro de 200 ml para bebidas quentes e frias |
| Venkovní rozměry: | 6 x 7 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Kempování, Rybaření, Ostatní outdoorové aktivity, Volný čas |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | šálek |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
