Plátěná pikniková podložka Naturehike
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky |
|---|---|
| EAN: | 6927595753965 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Bílá |
| Style: | NH20FCD10 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | NH20FCD10 |
| Hmotnost: | 1740g |
| Materiál: | 100 % bavlna |
| Velikost: | 200 x 175 |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | NH20FCD10-04 |
| Kód zboží: | 63079098 |
| Color Code: | NH20FCD10-04 |
| Vlastnosti: | Velká pikniková podložka s prostorným povrchem, odolná konstrukce ze 100 % bavlny, pohodlný povrch pro sezení nebo odpočinek, skládací konstrukce pro kompaktní skladování, snadné přenášení a skladování.;Velká velikost, Odolný, Skládací, Pohodlný, Snadno přenosný |
| Specifikace: | Naturehike Canvas Picnic Mat velká skládací bavlněná podložka s měkkým pohodlným povrchem a kompaktní velikostí balení |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 39 x 14 x 14 cm |
| specification_cs: | Naturehike Canvas Picnic Mat velká skládací bavlněná podložka s měkkým pohodlným povrchem a kompaktní velikostí balení |
| specification_de: | Naturehike Canvas Picknickmatte große faltbare Baumwollmatte mit weicher bequemer Oberfläche und kompaktem Packmaß |
| specification_en: | Naturehike Canvas Picnic Mat large foldable cotton mat with soft comfortable surface and compact pack size |
| specification_es: | Naturehike Canvas Picnic Mat estera de algodón plegable grande con superficie suave y cómoda y tamaño de paquete compacto |
| specification_fr: | Naturehike Canvas Picnic Mat grand tapis pliable en coton avec une surface douce et confortable et une taille de paquet compacte |
| specification_it: | Naturehike Canvas Picnic Mat grande stuoia pieghevole in cotone con superficie morbida e confortevole e dimensioni compatte per la confezione |
| specification_nl: | Naturehike Canvas Picknickmat grote opvouwbare katoenen mat met zacht comfortabel oppervlak en compact pakformaat |
| specification_pl: | Mata piknikowa Naturehike Canvas: duża, składana mata bawełniana z miękką, wygodną powierzchnią i kompaktowym rozmiarem. |
| specification_pt: | Tapete de piquenique de lona Naturehike tapete de algodão grande dobrável com superfície macia e confortável e tamanho de embalagem compacto |
| Venkovní rozměry: | 200 x 175 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Turistika, Kempování, Rybaření, Ostatní outdoorové aktivity, Volný čas |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | pikniková podložka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
