Naturehike Game Garden Ultrazvuková pikniková podložka
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky |
|---|---|
| EAN: | 6975641885047 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Modrá |
| Style: | CNH22DZ14003 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | CNH22DZ14003 |
| Hmotnost: | 1850g |
| Materiál: | Jarní příze + výplňový materiál: imitace hedvábné bavlny + spodní materiál: černá oxfordská tkanina |
| Velikost: | 240 x 200 |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | CNH22DZ14003-05 |
| Kód zboží: | 63079098 |
| Color Code: | CNH22DZ14003-05 |
| Vlastnosti: | Velká pikniková podložka s prostornou plochou, pohodlný povrch pro sezení nebo odpočinek, skládací konstrukce pro kompaktní skladování, snadné přenášení a skladování.;Velká velikost, Odolný, Skládací, Pohodlný, Snadno přenosný |
| Specifikace: | Naturehike Game Garden Ultrasonic Picnic Mat velká skládací podložka s prostorným povrchem a kompaktní velikostí balení |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 50 x 20 x 20 cm |
| specification_cs: | Naturehike Game Garden Ultrasonic Picnic Mat velká skládací podložka s prostorným povrchem a kompaktní velikostí balení |
| specification_de: | Naturehike Game Garden Ultrasonic Picknickmatte große faltbare Matte mit geräumiger Oberfläche und kompaktem Packmaß |
| specification_en: | Naturehike Game Garden Ultrasonic Picnic Mat large foldable mat with spacious surface and compact pack size |
| specification_es: | Naturehike Game Garden Alfombrilla de picnic ultrasónica Alfombrilla grande plegable con superficie espaciosa y tamaño de paquete compacto |
| specification_fr: | Naturehike Game Garden Tapis de pique-nique à ultrasons grand tapis pliable avec une surface spacieuse et un format compact |
| specification_it: | Naturehike Game Garden Ultrasonic Picnic Mat grande tappetino pieghevole con superficie spaziosa e dimensioni compatte |
| specification_nl: | Naturehike Game Garden Ultrasonic Picnic Mat grote opvouwbare mat met ruim oppervlak en compact pakformaat |
| specification_pl: | Mata piknikowa Naturehike Game Garden Ultrasonic Duża, składana mata o przestronnej powierzchni i kompaktowych wymiarach |
| specification_pt: | Tapete de piquenique ultrassónico Naturehike Game Garden tapete grande dobrável com uma superfície espaçosa e tamanho de embalagem compacto |
| Venkovní rozměry: | 240 x 200 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Turistika, Kempování, Rybaření, Ostatní outdoorové aktivity, Volný čas |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | pikniková podložka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
