Naturehike Izolovaný úložný vak
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící tašky a boxy |
|---|---|
| EAN: | 6976507661362 |
| Pro: | Unisex |
| Barva: | Hnědá |
| Style: | CNK2350CF013 |
| Sezóna: | Jaro a léto |
| Gen. Code: | CNK2350CF013 |
| Hmotnost: | 527g |
| Materiál: | Tkanina Arctic Fox, PU voděodolná (100% polyacetátové vlákno) |
| Velikost: | 15 l |
| Kategorie: | Vybavení |
| Kód stylu: | CNK2350CF013-0715L |
| Kód zboží: | 42029298 |
| Color Code: | CNK2350CF013-0715L |
| Vlastnosti: | Izolovaný úložný vak s objemem 15 litrů, tepelná podšívka pomáhá udržovat teplotu, odolná konstrukce z tkaniny Arctic Fox, PU nepromokavý povlak pro větší ochranu, kompaktní obdélníkový tvar pro snadné balení, lehká konstrukce s pevnou konstrukcí pro opakované použití.;Izolovaný, přenosný, odolný, lehký, snadno přenosný, kompaktní |
| Specifikace: | Naturehike Insulated Storage Bag 15 L lehká měkká chladicí taška s voděodolnou tkaninou a kompaktním designem |
| Země původu: | CN |
| Rozměry balení: | 33 x 25 x 15 cm |
| specification_cs: | Naturehike Insulated Storage Bag 15 L lehká měkká chladicí taška s voděodolnou tkaninou a kompaktním designem |
| specification_de: | Naturehike Insulated Storage Bag 15 L leichte, weiche Kühltasche mit wasserdichtem Material und kompaktem Design |
| specification_en: | Naturehike Insulated Storage Bag 15 L lightweight soft cooler bag with waterproof fabric and compact design |
| specification_es: | Naturehike Bolsa isotérmica 15 L Bolsa isotérmica ligera con tejido impermeable y diseño compacto |
| specification_fr: | Naturehike Insulated Storage Bag 15 L sac isotherme léger et souple avec tissu imperméable et design compact |
| specification_it: | Naturehike Borsa termica isolata 15 L Borsa termica leggera e morbida con tessuto impermeabile e design compatto |
| specification_nl: | Naturehike Geïsoleerde Opbergtas 15 L lichtgewicht zachte koeltas met waterdichte stof en compact ontwerp |
| specification_pl: | Naturehike Insulated Storage Bag 15 L lekka, miękka torba chłodząca z wodoodpornym materiałem i kompaktową konstrukcją |
| specification_pt: | Saco térmico isolado Naturehike 15 L saco térmico leve e macio com tecido impermeável e design compacto |
| Venkovní rozměry: | 30 x 19 x 30 cm |
| Doporučeno k použití: | Cestování, Kempování, Vaření, Volnočasové aktivity |
| Marketingová kategorie: | Kempování |
| Specifické informace o produktu: | úložná taška |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
